понеделник, 23 јули 2018 | Вести денес: 1 ново

Ана возбудена објави фотографија со Бастијан, а овој детаљ на сите им се допадна!

Поранешната тенисерка Ана Ивановиќ заедно со сопругот Бастијан Швајнштајгер за прв пат гледала американски фудбал.

Ана и Швајни носеле идентични дресови кои биле направени специјално за нив и двајцата го носеле истиот број 31.

Многу сум возбудена поради нашиот прв натпревар од американскиот фудбал, напишала Ана.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top