среда, 18 октомври 2017 | Вести денес: 109 ново

Ана возбудена објави фотографија со Бастијан, а овој детаљ на сите им се допадна!

Поранешната тенисерка Ана Ивановиќ заедно со сопругот Бастијан Швајнштајгер за прв пат гледала американски фудбал.

Ана и Швајни носеле идентични дресови кои биле направени специјално за нив и двајцата го носеле истиот број 31.

Многу сум возбудена поради нашиот прв натпревар од американскиот фудбал, напишала Ана.

Top