петок, 21 септември 2018 | Вести денес: 1 ново

#Шалтер

Ако банките се толку добри со бројки, зошто секогаш има осум шалтери, а само тројца благајници?

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top