вторник, 25 септември 2018 | Вести денес: 0 ново

Најпопуларни модни додатоци за оваа есен

Кога станува збор за трендовите, од сите страни сме бомбардирани со различни влијанија, мислења и ставови, но секогаш е важно да останеме свои и да одбереме тренд кој нам најмногу ни се допаѓа и му прилега на нашиот стил.

Оваа есен многу трендови се рециклирани, односно повторени, но се појавија и нови идеи на кои секогаш се радуваме.

Шешири и капи: Колку понеобични, толку подобро

 

Впечатливи обетки

Големи чанти

Ѓердани со привезоци

Крзно

Кратки ѓердани

Мали чанти

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top