вторник, 17 октомври 2017 | Вести денес: 0 ново

Најпопуларни модни додатоци за оваа есен

Кога станува збор за трендовите, од сите страни сме бомбардирани со различни влијанија, мислења и ставови, но секогаш е важно да останеме свои и да одбереме тренд кој нам најмногу ни се допаѓа и му прилега на нашиот стил.

Оваа есен многу трендови се рециклирани, односно повторени, но се појавија и нови идеи на кои секогаш се радуваме.

Шешири и капи: Колку понеобични, толку подобро

 

Впечатливи обетки

Големи чанти

Ѓердани со привезоци

Крзно

Кратки ѓердани

Мали чанти

Top