четврток, 16 август 2018 | Вести денес: 60 ново

Бремена или не-Ана Ивановиќ ја засени Ирина Шајк!

Иако голем дел од светските медиуми деновиве се занимаваат со нејзината блажена состојба, тенисерката Ана Ивановиќ успеа да ја воодушеви јавноста на модно-забавниот спектакл во Верона, кога убавата тенисерка се појави во прилично секси издание, во кое ни малку не личи дека е бремена, или тоа вешто го сокрива.

На црвениот тепих Ана блеснала во црно издание од глава до пети. Долг блејзер со топ маичка од тантела, комбинирана со црно здолниште и црни салонки.

Ваквиот атрактивен изглед нашиол на многу позитивни коментари од нејзините обожаватели, кои рекле дека убавата бринета успеала да ја засени и Ирина Шајк, која исто така присуствувала на ова случување и од првиот ред заедно со Ана ја следеле ревијата.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top