сабота, 18 ноември 2017 | Вести денес: 79 ново

Сашко и Смиљана добија ќерка, името сеуште не е познато

Сашко Коцев ја доби најубавата улога во животот. 35-годишниот актер и водител денес стана татко. Актерот и неговата сопруга Смиљана ѝ посакаа добредојде на овој свет на нивната ќеркичка, чие име сè уште не е познато.

Нивни пријатели им честитаа на социјалните мрежи.

Top