среда, 19 септември 2018 | Вести денес: 28 ново

Сашко и Смиљана добија ќерка, името сеуште не е познато

Сашко Коцев ја доби најубавата улога во животот. 35-годишниот актер и водител денес стана татко. Актерот и неговата сопруга Смиљана ѝ посакаа добредојде на овој свет на нивната ќеркичка, чие име сè уште не е познато.

Нивни пријатели им честитаа на социјалните мрежи.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top