среда, 18 октомври 2017 | Вести денес: 104 ново

Џулија Робертс за десет минути ги одлуми сите свои улоги (Видео)

Гостувајќи во емисијата “The Late Late Show” славната холивудска актерка Џулија Робертс со комичарот Џејмс Корден за десет минути ја одглуми реќиси целата нејзина кариера.

Џулија Роберст и Џејмс Корден на духовит начин одглумија сцени од „Нотинг Хил“, „Јас верувам во љубов“, „Насмевката на мона Лиза“, „Невестата бегалка“, „Згодна жена“, „Маќеа“, „Јади, моли, сакај“ и бројни други филмови.

За нешто повеќе од девет минути менуваа костими, цитираа реченици од филмовите, па дури и пееја.

Актерката со ова покажа дека за неа ништо не е невозможно, и ги одушеви фановите.

Top