вторник, 17 октомври 2017 | Вести денес: 0 ново

Во прекин регионалниот пат Дојран – Богданци поради сообраќајка

Регионалниот пат Дојран – Богданци кај местото Фурска брана е во прекин, соопшти АМСМ.

Сообраќајот е во прекин поради сообраќајна незгода.

Top