вторник, 17 октомври 2017 | Вести денес: 0 ново

Мицкоски ги посети Виница, Свети Николе и Зрновци (фото)

Генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денеска оствари состаноци со партиското членство и жителите на Виница, Свети Николе и  кочанско Зрновци.

Top