понеделник, 18 јуни 2018 | Вести денес: 2 ново

Мицкоски ги посети Виница, Свети Николе и Зрновци (фото)

Генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денеска оствари состаноци со партиското членство и жителите на Виница, Свети Николе и  кочанско Зрновци.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top