четврток, 19 јули 2018 | Вести денес: 103 ново

Митинг на ВМРО ДПМНЕ и коалицијата „За подобра Македонија“ во Крива Паланка (живо)

Во тек е митинг на ВМРО ДПМНЕ и коалицијата „За подобра Македонија“ во Крива Паланка.

На митингот ќе биде претставен кандидатот за градоначалник Арсенчо Алексовски.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top