четврток, 16 август 2018 | Вести денес: 60 ново

Митинг на ВМРО ДПМНЕ и коалцијата „За подобра Македонија“ во Пробиштип (во живо)

Вечерва во Пробиштип се одржува митинг на ВМРО ДПМНЕ и коалцијата „За подобра Македонија“. Тони Тоневски е кандидатот за кандидат за градоначалник на ВМРО ДПМНЕ за овој град.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top