четврток, 19 октомври 2017 | Вести денес: 107 ново

Пронајдена е исчезнатата Жулиета Максудова

Струмичанката Жулиета Максудова (39) по која вчера се трагаше, откако нејзиното семејство ја пријави за исчезната, пронајдена е, и се наоѓа дома.

Жулиета е дома, во добра состојба е, се е во ред. Им благодариме на сите за помошта’’ – изјави братот на Максудова за Фокус.

Тој не сакаше да открива повеќе детали околу настанот.

Top