четврток, 19 октомври 2017 | Вести денес: 109 ново

Од недела „Во Центар“ со Васко Ефтов на телевизија Алфа

-Во Центар на Телевизија Алфа. Недела во 21 часот и 45 минути. Се гледаме!!!, напиша на својот ФБ профил новинарот Васко Ефтов.

Top