понеделник, 23 јули 2018 | Вести денес: 1 ново

Од недела „Во Центар“ со Васко Ефтов на телевизија Алфа

-Во Центар на Телевизија Алфа. Недела во 21 часот и 45 минути. Се гледаме!!!, напиша на својот ФБ профил новинарот Васко Ефтов.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top