вторник, 17 октомври 2017 | Вести денес: 0 ново

Прилепчани се дружеа со Груевски (ГАЛЕРИЈА)

По вчерашниот митинг на ВМРО_ДПМНЕ и Коалицијата за подобра македонија во Прилеп, на кој прилепчани масовно излегоа да ги поздрават проектите сработени досега и да му дадат поддршка за уште еден мандат на актуелниот градоначалник Марјан Ристески, претседателот на партијата и првите луѓе наопштина Прилеп до доцна во ноќта се дружеа со младите прилепчани. Ви пренесуваме дел од прекрасната атмосфера.

Top