вторник, 25 септември 2018 | Вести денес: 0 ново

ВМРО-ДПМНЕ, Ѓорѓиевски и Тарчуловски добиваат голема поддршка и во урбаниот дел од Кисела Вода (фото)

 

(ФБ статус на Орце Ѓорѓиевски, носител на советничката листа на ВМРО-ДПМНЕ во Кисела Вода)

Вечерва бевме повторно помеѓу своите граѓани, овој пат голема поддршка добивме од граѓаните на Цветан Димов. Ние ги информиравме за нашата програма зад која стоиме до последна точка и запирка, а тие не уверија во она во што и досега бев убеден… #ВМРО-ДПМНЕ победува во #КиселаВода! #РаботаКојаНосиПодобро наспроти сеење магла и празни ветувања!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top