вторник, 25 септември 2018 | Вести денес: 0 ново

По триста перипетии Стојанчо од Гевгелија им покажа на Бугарите како пее славеј (ВИДЕО)

По триста перипетии и со неколку дена задоцнување Стојанчо Бучков од Гевгелија успеа да пристигне на аудицијата на бугарскиот Икс фактор. Отпеа како што може само сјавеј да отпее, ги расплака водителките, а што му рекоа судиите, проследете во видеото.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top