среда, 19 септември 2018 | Вести денес: 0 ново

Експлицитна секс-сцена ѝ се заканува на врската на Кејт Холмс (ФОТО)

Познатиот оскаровец Јеми Фокс (49) само што потврди дека е во среќна љубов со Кејти Холмс, мораше да ја стави врската во искушение поради работата. На несреќниот Фокс му се паднало да одигра експлицитна сексуална сцена со преубава бринета уште во првата епизода во телевисиската комедија „White Famous“. Оскаровецот видно се соживеал со улогата во сцената. Епизодата без сонение ќе ги остави гледачите со подотвирена уста, зашто угул голиот Џејми со младата актерка делува сосема опуштено.

Џејми и Кети се наводно заедно од 2013 година кога ги уловија папараци во Малибу. Сепак, тие негираа, зашто Кејт имаше потпипано клаузула во разводот во 2012 од Том Криз дека нема да се појавува во јавноста со момче во наредните пет години.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top