понеделник, 16 октомври 2017 | Вести денес: 88 ново

Мина Јоксимовиќ горда на сестрите: „Срна личи на мене“

Јована и Жељко станаа родители на близначките Ана и Срна, а 3- годишниот Коста постар брат.

-Коста супер реагираше на своите сестрички и едвај чекаше да ги виси, а сега се грижи за нив како да е возрасен- рекол Жељко за Блиц, кој исто така претходно кажа дека близначките личат на мајка им.

Но се чини дека неговата постара ќерка Мина не се согласува со тоа.

-Ги видов близначките и преслатки се, но Срна личи на мене- рекла Мина.

Top