среда, 26 септември 2018 | Вести денес: 53 ново

Излезе од болница во мини фустанче-еве како изгледа Јована по породувањето!

Водителката Јована Јоксимовиќ во недела вечерта во една приватна клиника во Белград на свет ги донесе близначките Ана и Срна.

Денеска нејзиниот сопруг, популарниот пејач Жељко дојде по сопругата и близначките во друштво на нивниот син Коста. Водителката од приватната клиника излезе видно расположена и насмеана во кратко фустанче.

Многумина прокоментираа дека Јована изгледа совршено.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top