понеделник, 16 октомври 2017 | Вести денес: 88 ново

Излезе од болница во мини фустанче-еве како изгледа Јована по породувањето!

Водителката Јована Јоксимовиќ во недела вечерта во една приватна клиника во Белград на свет ги донесе близначките Ана и Срна.

Денеска нејзиниот сопруг, популарниот пејач Жељко дојде по сопругата и близначките во друштво на нивниот син Коста. Водителката од приватната клиника излезе видно расположена и насмеана во кратко фустанче.

Многумина прокоментираа дека Јована изгледа совршено.

Top