среда, 19 септември 2018 | Вести денес: 0 ново

Ќе ви се допадне, првото видео од новиот филм со Дефне и Омер! (Видео)

На 10-ти ноември во Турција ќе се случи премиерата на филмот „Те молам не оди“, со турската актерска двојка Бариш Ардуч и Елцин Сангу. Актерите на социјалните мрежи веќе го прикачија и првиот видео тизер со најавата за филмот од која можете да погледнете дека ќе станува збор за многу рамантична приказна.

Mutluluk Zamanı teaser 😍💫

A post shared by Elçin Sangu (@elciinsanguu85) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top