среда, 19 септември 2018 | Вести денес: 0 ново

Бариш ја откачи Ѓупсе?

Познато е дека турскиот убавец Бариш Ардуч работи на новиот филм во колешката Елцин Сангу, насловен „Те молам не оди“.

Тие често објавуваат фотографии во кои се прегрнати, а во исто време и неговата свршеница Гупсе Озај го започна снимањето на серијата „Делиха2“, филм во кој играат главна улога токму со Бариш, односно нејзиниот свршеник.

Таа од љубомора не се појавила на еден сет, а турските медиуми пишуваат дека тие двајца се скарале.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top