вторник, 16 октомври 2018 | Вести денес: 68 ново

Јас едвај се спасив, момчето почина на лице место-српската водителка со потресна приказна

Познатата српска водителка Бојана Ристивојевиќ која го води шоуто Парови, има тажна животна приказна зад себе.

Бојана во 2009. година едвај извлекла жива глава кога експлодирала бомба во автомобилот каде била со своето момче. За жал нејзиниот сакан починал веднаш, таа едвај останала жива.

Автомобилот летнал во воздух и удрил во столб.

Нејзиното тогашно момче било познато како жестоко момче од асфалтот. Душан Росиќ починал веднаш.

Страната каде бил тој била целосно уништена, а страната каде била таа останала недопрена.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top