вторник, 25 септември 2018 | Вести денес: 109 ново

Лила дава совети за брак на хелиум (ВИДЕО)

Кога Џамбазов отворено зборуваше за импотенцијата или кога Панчо „се кандидираше“ за претседател. Кога Жаре и Викса бричеа балони, а Лила даваше совети за брак на хелиум. Која и епизода на „Еден на еден“ да ја одберете, од оние изминати 200 и кусур, секогаш ќе најдете некој евергрин момент.

Затоа, сезоната 9 на „Еден на еден“ започна токму со времеплов на најинтересните момети од сите досегашни години од шоуто. Потсетете се на дел од 250те гостувања, ексклузивни интервјуа и неверојатни приказни некогаш прикажани на најгледаното ток-шоу во Македонија.

„Еден на еден“ има и нов термин – гледајте нѐ секоја недела, 20:30 часот на Телма!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top