четврток, 20 септември 2018 | Вести денес: 100 ново

Чај против слабокрвност

Ако имате проблеми со железото во крвта и со слабокрвност, се што ви треба е достапен и евтин чај. Имено, шолја чај од коприва на ден помага да ја зајакнете крвта, да ја излечите анемијата и да го зајакнете имунитетот.

Засладете го со мед за подобар ефект.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top