понеделник, 23 јули 2018 | Вести денес: 0 ново

Ангела Прилепчанска, првата претставничка на Македонија во натпревар по уметничко лизгање (Видео)

Ангела Прилепчанска е првата претставничка на Македонија во натпревар по уметничко лизгање. Погледнете го нејзиниот прекрасен настап на ISU Grand Prix Championship во Загреб.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top