вторник, 25 септември 2018 | Вести денес: 0 ново

Доналд Трамп ја запеа Деспасито (Видео)

Лудилото што го предизвикува „Деспасито“ никако да заврши. Милиони преработки сеуште кружат на социјалните мрежи. Овој пат каверот на хитот е на Доналд Трамп, односно монтажа на Трамп како ја пее.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top