вторник, 17 октомври 2017 | Вести денес: 0 ново

Ме тужи, а има милиони-поранешниот сопруг на Гоца Тржан си ја отвори душата

Иван Маринковиќ откако се разведе со поп-пејачката Гоца Тржан со која ја има ќерката Лена, води бурен живот. Тој имаше проблеми со долгови и со алкохол, а утех и излез од проблеми пронајде во реалните шоуа. Моментално учествува во „Парови“, каде што ја отвори душата пред еден од учесниците и проговори за односот со пејачката.

-Бившата жена ме тужи а има милиони. Ме тужи за алиментацијата, а сега и држава застана на нејзина страна- рече Маринковиќ, додавајќи дека поради тоа учествува во реалните шоуа.

Top