понеделник, 23 јули 2018 | Вести денес: 0 ново

Лила фатена на дело – краде туѓ стил (фото)

Профилот на водителката Лила Стојановска на Инстаграм е полн со фотографии од убави дестинации, ресторани и модни комбинации, на лик на познатите светски модни блогерки.

Но ако добро ги разгледате фотографии ќе забележите дека во стилот на облекување и начинот на позирање многу потсетува на најпознатата српска модна блогерка Зорана Јовановиќ.

Исти очила за сонце, искинати фармерки, слични комбинации …

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top