понеделник, 18 декември 2017 | Вести денес: 0 ново

Ема Стоун откри со какво проблеми се соочува (Видео)

Убавата оскаровка Ема Стоун за своите проблеми одлучила да проговори јавно, со цел да им помогне и на другите со ваквата ментална состојба и открила дека целиот свој живот се бори со панични напади и анксиозност.

Гостувајќи во “The Late Show with Steven Colbert”, најплатената актерка на денешницата, Ема Стоун ѝ открила на јавноста малку познати детали од својот приватен живот.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top