среда, 18 октомври 2017 | Вести денес: 109 ново

„Лего нинџаго филм“ „Фадо“ и „Кингсман: Златниот круг“ премиерно во кино „Милениум“

Од скопското кино „Милениум“ најавуваат три премиерни остварувања на репертоарот оваа недела.
Филмовите „Лего нинџафо филм“, „Фадо“ и „Кингсман: Златниот круг“ се новитетите кои ќе ја освежат овонеделната филмска понуда.
Top