четврток, 19 октомври 2017 | Вести денес: 108 ново

Моќната Кисела Вода застана зад Тарчуловски (Фото)

Во подготовките за локалните избори кои претстојат следниот месец, кандидатот за градоначалник на ВМРО-ДПМНЕ за општина Кисела Вода, Јохан Тарчуловски заедно со својот тим, активно работат, секојденвно се во комуникација со граѓаните и ги слушаат нивните идеи и предлози.

Тарчуловски на својот Фејсбук профил и овој пат гордо покажа колкав бил одзивот на денешната средба, со пораката „Моќна Кисела Вода“.

Top