четврток, 19 јули 2018 | Вести денес: 104 ново

Моќната Кисела Вода застана зад Тарчуловски (Фото)

Во подготовките за локалните избори кои претстојат следниот месец, кандидатот за градоначалник на ВМРО-ДПМНЕ за општина Кисела Вода, Јохан Тарчуловски заедно со својот тим, активно работат, секојденвно се во комуникација со граѓаните и ги слушаат нивните идеи и предлози.

Тарчуловски на својот Фејсбук профил и овој пат гордо покажа колкав бил одзивот на денешната средба, со пораката „Моќна Кисела Вода“.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top