вторник, 17 октомври 2017 | Вести денес: 0 ново

Никола Груевски вечерва гостин на Алсат-М

Никола Груевски, лидерот на ВМРО ДПМНЕ вечерва ќе гостува на телевизијата „Алсат-М“.

Груевски ќе биде гостин во емисијата „200“ со Назим Рашиди. Емисијата почнува во 22,30 часот.

Top