среда, 19 септември 2018 | Вести денес: 0 ново

Никола Груевски вечерва гостин на Алсат-М

Никола Груевски, лидерот на ВМРО ДПМНЕ вечерва ќе гостува на телевизијата „Алсат-М“.

Груевски ќе биде гостин во емисијата „200“ со Назим Рашиди. Емисијата почнува во 22,30 часот.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top