понеделник, 22 октомври 2018 | Вести денес: 47 ново

Тамара е повторно топ!

По-пејачката Тамара Тодевска во црно палто и класични пантолони, покажа дека ја врати линијата, па гордо позираше на скали на една роденденска прослава.

Тамара неодамна се пофали и дека напорно вежба за да се врати во форма.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top