сабота, 22 септември 2018 | Вести денес: 66 ново

Ја овековечи „средбата“ од неколку секунди: Димитров од прв дипломат стана прв фотограф на Заев (Фото)

Од прв дипломат на Владата, до прв фотограф на Зоран Заев на трчање низ ходниците на ОН, па уште лаги, „оствари средба со Трамп“, пишува пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ, Антонио Милошоски на Твитер.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top