понеделник, 16 октомври 2017 | Вести денес: 88 ново

Ја овековечи „средбата“ од неколку секунди: Димитров од прв дипломат стана прв фотограф на Заев (Фото)

Од прв дипломат на Владата, до прв фотограф на Зоран Заев на трчање низ ходниците на ОН, па уште лаги, „оствари средба со Трамп“, пишува пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ, Антонио Милошоски на Твитер.

Top