понеделник, 23 јули 2018 | Вести денес: 1 ново

#Лајк-дегенерици

И кокошка да има 600 лајка, ќе мисли дека е лeбeд.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top