понеделник, 20 ноември 2017 | Вести денес: 0 ново

Омер и Дефне го срушија Инстаграм – еве што прават зад камерите (Фото)

Освен што одлично функционираат на камера, тие се пријатели и зад камерите. Омер и Дефне со новата фотографија на која се прегрнати го срушија Инстаграм. Оваа сеуште несудена двојка снима нова серија која се очекува да ги сруши сите рекорди на гледаност во Турција.

Top