четврток, 19 јули 2018 | Вести денес: 103 ново

Омер и Дефне го срушија Инстаграм – еве што прават зад камерите (Фото)

Освен што одлично функционираат на камера, тие се пријатели и зад камерите. Омер и Дефне со новата фотографија на која се прегрнати го срушија Инстаграм. Оваа сеуште несудена двојка снима нова серија која се очекува да ги сруши сите рекорди на гледаност во Турција.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top