среда, 23 мај 2018 | Вести денес: 1 ново

Серена Вилијамс ја објави првата фотографија од ќеркичката

Тенисерката Серена Вилијамс само неколку недели по породувањето сподели фотографија од својата ќеркичка на „Инстаграм“.

„Запознајте ја Алексис Олимпија Оханијан Јуниор!“, напиша таа под фотографијата, со што го објави и името на девојчето. Таа додаде дека Алексис имала 3 килограми кога се родила и дека мајката и ќерката поминале шест дена во болница пред да си заминат дома.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top