понеделник, 28 мај 2018 | Вести денес: 9 ново

Стар школски автобус го направиле мала куќа од соништата (Видео)

Пред неколку години купиле стар школски автобус и одлучиле да го претворат во свој мал дом од соништата.

Уредиле сè по свој вкус, а резултатот е прекрасен.

А што е најдобро, не морате да се задржите на една локација, туку куќата можете да ја паркирате каде сакате…

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top