среда, 22 ноември 2017 | Вести денес: 56 ново

Играше оро, се фати и за микрофон: Цеца ужива на свадбата на ќерката на Владан, нејзината прва љубов (Видео)

Сара Лукиќ, ќерка на поранешниот фудбалер на Црвена Ѕвезда Владан Лукиќ, се омажи пред некоклу дена во Белград. На свадбата меѓу гостите била и Цеца Ражнатовиќ која присуствувала со нејзината ќерка Анастасија Ражнатовиќ.

Фолк ѕвездата била во елемент, насмевката од лицето не ја тргнала а нормално заиграла и оро.

Погледнете:

@craznatovic_official Ovo je Svetlana! 🔝❤😍😘 Volim te najvise na svetu 🌍

A post shared by 💎 C E C A 💎 (@cecaraznatovicbulgaria) on

designer @vidicsasa @craznatovic_official #partytime #wedding #singer #friends @lukicsara @qpooooodb

A post shared by Sasa Vidic (@vidicsasa) on

Top