понеделник, 20 ноември 2017 | Вести денес: 0 ново

Тешка сообраќајка на Стража: Kомбе излетало во провалија

Според првичните информации со кои располага полицијата, комбе со засега непознати регистрески ознаки од непознати причина излетало од патот во провалија и се превртело на покрив.

Од полицијата додаваат дека увидот е во тек, по што ќе бидат познати детали. Застој во сообраќајот на овој патен правец нема.

Top