понеделник, 16 јули 2018 | Вести денес: 1 ново

Апокалипса во Нин (ВИДЕО)

Стравотни слики од Нин, прогласена е вонредна состојба. Не работат градинките, училиштата, двата моста кои го поврзуваат градот се урнати.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top