понеделник, 28 мај 2018 | Вести денес: 9 ново

Вторник е важен ден за овие хороскопски знаци

Вторник ќе биде уште еден динамичен ден од седмицата. Важен во делата ќе е за Биковите и Вагата.

Бик
Задржете го својот изглед и внатрешна рамнотежа. Веројатно ќе треба да замените некого или да ракувате со туѓи функции. Ќе се справувате со тешкотиите “во чекор”.

Вага
Следете ги личните интереси. Ако треба да се противите, тогаш тоа направете го, но аргументирано. Чувството за супериорност не треба да ве полни со самобендисаност.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top