недела, 17 јуни 2018 | Вести денес: 113 ново

#ДомашенМигрант

Ми се обрати вчера еден мигрант на плоштад, ама после сфатив дека уствари збори струмички.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top