петок, 20 јули 2018 | Вести денес: 93 ново

#УниверзаленБаланс

Не идат на работа, зимаат плата. Други идат на работа, а не зимаат плата. Тоа е тој баланс во универзумот.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top