среда, 23 мај 2018 | Вести денес: 83 ново

За помалку од еден час реновирал шупа и создал прекрасно место (Видео)

Неверојатно е што се можеме да направиме за еден час, доколку сме добро организирани и опремени.

Овие Aмериканци успеаја да исчистат едно запуштено станче, но и да го варосаат и да го уредат, за само 58 минути.

Мајсторите од целосно руиниран стан, направила „кутивче со сите нишани“.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top