петок, 22 јуни 2018 | Вести денес: 112 ново

Километарски колони на наплатната рампа Велес – Скопје (Фото)

Продолжениот викенд си го направи своето, километарски колони се создадоа на наплатната рампа Велес – Скопје, се чека повеќе од половина час.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top