среда, 22 ноември 2017 | Вести денес: 36 ново

Анастасија и Цеца на свадба, објавија интересно видео

Светлана Цеца Ражнатовиќ и Анастасија Ражнатовиќ повторно жарат и палат. Мајката и ќерката присуствуваа на една венчавка, а за оваа веселба, посебно се подготвиле Додека Анастасија носела бел фустан, Цеца облекла бели панталони и маслинесто зелена кошула.

Цеца недолго потоа објави снимка од веселбата во која пее со својата ќерка.

„Мојата најубава ќерка“, напиша Цеца.

Moja najlepsa cerka💖

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

Top