петок, 22 јуни 2018 | Вести денес: 112 ново

Мајка ми е супермодел (галерија)

Како и други славни личноти, Катарина Ивановска не пропушти да отпатува на летен одмор на Миконос. 29-годишната манекенка ужива на рајскиот грчки остров заедно со своето бебенце.

Неодамна, таа сподели фотографија од своето синче облечено во преслатко боди на кое пишува: „Мајка ми е супермодел“.

#mymomisasupermodel #baby #boy #loveofmylife #truelove #unconditionallove

A post shared by Katarina ivanovska (@katarina_ivanovska) on

Македонската убавица ја истакна својата фит фигура во розови бикини на плажа, само 3 месеци по раѓањето на синчето Вања.

My #baby #3months and me #beautifuldestinations #summer #mykonos

A post shared by Katarina ivanovska (@katarina_ivanovska) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top