петок, 22 јуни 2018 | Вести денес: 112 ново

Не била одамна: Северина во Македонија, веднаш се пофали дека е кај нас

Популарната пејачка Северина Коиќ- Севе, повторно ја посети Македонија и веднаш им се пофали на своите следбеници.

Северина на „Инстаграм“ сподели фотографија во преубав црвен фустан на кој позира од Македонија.

Инаку Северина вечерва настапува во Кавадарци.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top