понеделник, 25 септември 2017 | Вести денес: 51 ново

Не била одамна: Северина во Македонија, веднаш се пофали дека е кај нас

Популарната пејачка Северина Коиќ- Севе, повторно ја посети Македонија и веднаш им се пофали на своите следбеници.

Северина на „Инстаграм“ сподели фотографија во преубав црвен фустан на кој позира од Македонија.

Инаку Северина вечерва настапува во Кавадарци.

Top