понеделник, 28 мај 2018 | Вести денес: 8 ново

Деца кои гледаат порнографија, помлади стапуваат во сексуални односи

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top