среда, 23 мај 2018 | Вести денес: 3 ново

Излегла на бината, ја покажала тетоважата над задникот, а потоа почнала да пее и ги шокирала сите! (Видео)

Кајли Тејлор направила шоу за паметење, па феноменално го испеала хитот “My Immortal”. Аудицијата на Кајли Тејлор во британскиот “X Factor” ќе се раскажува уште многу години. Кајли прво ги шокирала сите кога ги соблекла пантолоните и го покажала задникот, на кој го има истетовирано името на Сајмон Кауел, меѓутоа, уште поголема лудница настанала кога симпатичната Тејлор запеала.

Таа феноменално го извела хитот “My Immportal” од бендот “Evanescence”, и со моќниот глас ги воодушевила сите во студиото, па дури и засрамениот Кауел.

Нејзиниот настап можете да го погледнете од 3:40 минути на приложеното видео.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top